پورتال شهرداری اندیمشک - درگاه شهر الکترونیکی اندیمشک

   
در حال بارگذاری...
سایت های مرتبط
 
 
سيستم يكپارچه شهرسازی
 
در حال بارگذاری...
 
ترجمه سایت به زبانهای دیگر
 
Translate to Englishترجمة للغة العربيةTraduci in lingua italianaTraduire en françaisDeutsch Übersetzung翻译汉语Český jazyk překladuOversæt til danskVertaal naar NederlandsTõlge eesti keelesFilipino na wika upang isalinSuomen kielen käännösAndorra la traducció de la llenguaΜεταφράστε στην Ελληνική Γλώσσαअनुवाद करने के लिए: हिन्दी भाषा
 
 
آخرین اخبار

آیین گرامیداشت روز ایمنی و آتش نشانی، با حضور جمعی از مسئولان محلی و خانواده ماموران سازمان آتش نشانی اندیمشک در تالار خورشید این شهر برگزار شد.

معبر تقاطع خیابان شهیدکردوالی واقع در بلوار انقلاب از سوی شهرداری بهسازی شد.

رئیس شورای اسلامی شهر اندیمشک با تجلیل از مقام آتش نشان اظهار داشت: آتش نشان ایثارگری است که از جایگاه خطیری برخوردار بوده و باید قدر خود و جایگاهش را بداند.

مراسم گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی در اندیمشک برگزار شد. در این آیین فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر و تعدادی دیگر از اعضای این شورا، همچنین مسئولینی از سایر ادارات و دستگاه های اجرایی نظیر هلال احمر و دانشگاه علمی و کاربردی شهر یادشده حضور داشتند

با آغاز فصل پاییز، کار هرس درختان، در بلوارها و بوستان های شهری اندیمشک آغاز شد. در شهرداری، واحد فضای سبز این کار را بعهده دار می باشد.

مسئول واحد سرمایه گذاری اندیمشک از ایجاد بازار شب شهر،با مشارکت بخش خصوصی در آینده ای نزدیک خبر داد.


1 2 3 4 5 بعدی

خدمات الکترونیک شهرداری اندیمشک
در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...
 
در حال بارگذاری...
   
در حال بارگذاری...
   
در حال بارگذاری...
اخبار اندیمشک
  اخبار استان  
در حال بارگذاری...
 
   
     
 
Powered by: RadRayaneh.ir