پورتال شهرداری اندیمشک - درگاه شهر الکترونیکی اندیمشک

   
در حال بارگذاری...
سایت های مرتبط
 
 
سيستم يكپارچه شهرسازی
 
در حال بارگذاری...
 
ترجمه سایت به زبانهای دیگر
 
Translate to Englishترجمة للغة العربيةTraduci in lingua italianaTraduire en françaisDeutsch Übersetzung翻译汉语Český jazyk překladuOversæt til danskVertaal naar NederlandsTõlge eesti keelesFilipino na wika upang isalinSuomen kielen käännösAndorra la traducció de la llenguaΜεταφράστε στην Ελληνική Γλώσσαअनुवाद करने के लिए: हिन्दी भाषा
 
 
آخرین اخبار

رضا شریفی فر با ابلاغی از سوی محمدرضا پاپی، شهردار اندیمشک به عنوان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اندیمشک و حومه منصوب شد.

عملیات مرصاد یكی از بزرگترین عملیات ها بر ضد تحركات منافقین بود كه با انجام آن شیوه اقدامات این گروهك به كل تغییر یافته و تضعیف شد. عملیات مرصاد در پاسخ به عملیاتى به نام فروغ جاویدان انجام شد.

تیم فضای سبز موفق شد با غلبه بر تیم شهید ساکی عنوان نخست و قهرمانی سومین دوره مسابقات فوتسال شهرداری اندیمشک، جام رمضان را کسب نماید.

مسعود نعمت چکانی از کارگران شهرداری اندیمشک در مسابقات بین المللی کشتی فرنگی در اسپانیا مدال طلا گرفت.

محمدرضا پاپی، شهردار اندیمشک و مصطفی اسکندری با حضور در سالن ورزشی کوی جمهوری از نزدیک به تماشای رقابت های این دوره پرداختند. همچنین سید سام حسینی و محمدرضا بختیاری به عنوان بازیکن در رقابت های جام رمضان امسال شهرداری حضور دارند.

مسابقات فوتسال شهرداری، جام ماه مبارک رمضان از شنبه هفته جاری آغاز شده و در این دوره هفت تیم به رقابت با یکدیگر می پردازند.


1 2 3 4 5 بعدی

خدمات الکترونیک شهرداری اندیمشک
در حال بارگذاری...
در حال بارگذاری...
 
در حال بارگذاری...
   
در حال بارگذاری...
   
در حال بارگذاری...
اخبار اندیمشک
  اخبار استان  
در حال بارگذاری...
 
   
     
 
Powered by: RadRayaneh.ir