اخبار شهرداری / شناسه خبر: 984 / تاریخ انتشار : 1402/08/11

تداوم جنایات صهیونیست‌هاو هلاکت ۳۳۱ نظامی صهیونیست/سازمان ملل:حملات اسرائیل جنایت جنگی است

جنایات گسترده و مستمر رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی دفاع غزه وارد بیست و هفتمین روز خود شد.
تهران- ایرنا- درحالی جنایات گسترده و مستمر رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی دفاع غزه وارد بیست و هفتمین روز خود شده است که سران نظامی و سیاسی این رژیم به تلفات خود در نبرد زمینی با مقاومت فلسطین و بهای سنگین آن اعتراف و سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده است که از آغاز جنگ در غزه تاکنون ۳۳۱ نظامی ارتش این رژیم به هلاکت رسیده‌اند.


ایرنا از خبرگزاری سما فلسطین، دفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد در بیانیه‌ای اعلام کرد که با توجه به تعداد زیاد hتلفات غیرنظامیان و مقیاس ویرانی در پی حملات هوایی (رژیم) اسرائیل به اردوگاه آوارگان جبالیا، ما از بابت این حملات نگرانی جدی داریم.

دفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد، افزود: حملات رژیم صهیونیستی به اردوگاه‌های آوارگان غزه جنایت جنگی است.

در همین رابطه سخنگوی وزارت بهداشت غزه نیز گفت: اسرائیلی‌ها نه تنها سیستم بهداشتی را خفه کردند، رسیدن تجهیزات پزشکی و سوخت را هم متوقف و هزاران مجروح را از درمان محروم کردند. این امر باعث شد مجتمع پزشکی شفا به زایشگاه الحلو منتقل شود تا مجروحان را در آنجا اسکان دهند.

 

اشرف القدره افزود: با این حال، رژیم اسرائیل بر تعقیب و بمباران بیمارستان الحلو اصرار دارد و جان زنان زایشگاه و تیم‌های پزشکی را به خطر می اندازد.

وی اضافه کرد، از همه نهادهای بین‌المللی می‌خواهیم که برای توقف پیشروی (رژیم) اسرائیل و حفاظت از بیمارستان‌ها، کادر پزشکی و بیماران، قبل از تکرار قتل عام بیمارستان المعمدانی فوراً مداخله کنند.

از سوی دیگر سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده است که از آغاز جنگ در غزه تاکنون ۳۳۱ نظامی ارتش این رژیم به هلاکت رسیده‌اند و به خانواده‌های آن‌ها اطلاع‌رسانی شده است.

اخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب