اخبار شهرداری / شناسه خبر: 910 / تاریخ انتشار : 1399/04/05
#شهرداری_شورای_اسلامی_شهر

🔴 شهردار شهر اندیمشک از پرداخت حقوق کارگران و پرسنل شهرداری خبر داد .
🔹 آقای شریفی ابتداء هفته قوه قضاییه را تبریک گفتند و در خصوص پرداخت حقوق گفت : در حالیکه مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان توسط پیمانکاران و طلبکاران سنوات گذشته از حساب شهرداری برداشت شده بود اما به لطف خداوند و با  اتخاذ تدابیر مناسب توانستیم حقوق کارگران خدوم  و پرسنل را پرداخت کنیم تا شرمنده این عزیزان نباشیم .
♦ وی در این زمینه تصریح نمودند : با اینکه مبلغ فوق توسط طلبکاران سنوات گذشته بابت سود دیرکرد و آن هم چندین برابر اصل طلب برداشت شده بود به لطف خدا و تدابیر اتخاذ شده توانستیم حقوق کارگران و پرسنل را با ۲ روز تاخیر پرداخت کنیم .
🔹آقای شریفی در زمینه پرداخت طلب طلبکاران سنوات گذشته افزودند : از زمان فعالیت شورای شهر و اینجانب بعنوان خادم مردم در شهرداری، تاکنون بیش از ۱۵ میلیارد تومان از بدهی های سنوات گذشته شهرداری را با تقسیط نمودن تسویه کرده ایم که انشاا... سعی داریم این رویه را ادامه دهیم و از طلبکاران خواستند که در این راه ما را کمک کنند تا بتوانیم به همشهریان عزیز بهتر خدمات ارائه نماییم . وی از تعدادی از طلبکاران که با طرح شکایت از شهرداری خواهان‌چندین برابر طلب خود هستند خواست که به حق خود قانع نه اینکه بدنبال طرح شکایت و اخذ مبالغ غیر واقعی و سود های آنچنانی باشند . وی در این خصوص ادامه دادند این افراد با اینکه از وضع مالی شهرداری اطلاع دارند اما در هر پروژه و مناقصه ای که شهرداری برگزار می کند شرکت و سپس خواهان طلب خود در اسرع وقت هستند و در غیر این صورت طرح شکایت و سپس حقوق ‌کارگران عزیزی که محیط زندگی آنان را تمیز می کنند را با کمترین دلسوزی و ترحم برداشت می کنند .
 ✳ وی در ادامه تاکید کردند :  همانطوریکه از زمان شروع فعالیت خود اولویت اول را پرداخت بموقع حقوق کارگران و پرسنل ذکر نمودیم  الحمدا... این مهم محقق شده و در طول ۳۴ ماه فعالیت ، هر ماه حقوق پرداخت شده است یعنی در طول ۳۴ ماه فعالیت ۳۸ ماه حقوق پرداخت گردیده‌ که از این بابت خداوند منان را شاکریم که عنایات خود را شامل ما نمود تا شرمنده کارگران زحمتکش و پرسنل شهرداری نشویم. وی در این خصوص گفت در تعجب هستم چرا و چگونه در سنوات گذشته ۱۴ ماه حقوق معوقه را بر جای گذاشته و رفته اند اما ما با همه تنگناها و مشکلات توانسته ایم ماهیانه حقوق را بموقع پرداخت کنیم ؟
🔹 آقای شریفی در خصوص معوقات حقوق کارگران و پرسنل عزیز گفتند : قبل از شروع بکار شورای پنجم ، پرسنل اداری ۱۴ ماه و کارگران عزیز ۱۳ ماه حقوق معوقه از سنوات گذشته داشتند که با تدبیر ، مدیریت و برنامه ریزی مناسب  ۴ ماه حقوق از حقوقهای معوق سنوات قبل پرداخت شده که در ادامه هم سعی و تلاش این مجموعه ، علاوه بر پرداخت بموقع حقوق ماهیانه همانند ۳۴ ماه گذشته ، کاهش حقوق های معوقه ای میباشد که از سنوات گذشته بر جای مانده است .  
♦شهردار شهر اندیمشک ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی کارگران عزیز تصریح کردند : در حالیکه اکثر ادارات در دوران شیوع کرونا تعطیل یا نیمه تعطیل بودند اما کارگران عزیز و زحمتکش شهرداری تمام توان خود را بکار گرفتند تا وظایف خود که تنظیف و‌پاکیزگی و در نهایت تامین سلامت همشهریان است را بنحو مطلوب انجام دهند که در این راه عالی عمل نمودند اما برخی از افراد با نادیده گرفتن این زحمات ، سعی در جوسازی و تهمت و افتراء می کنند که برادرانه به این اندک افراد‌ توصیه می‌کنم نمی توانند ما را در راه خدمت خالصانه به مردم شریف اندیمشک دلسرد کنند . 
🔹وی در ادامه تاکید نمودند در هر دستگاه و سیستم اداری کم کاری و خدای ناکرده سهوا یا عمدا تخلفاتی انجام میشود که شهرداری هم از این قائده مستثنی نیست اما به جرات شهادت می دهم که اکثر کارکنان شهرداری افرادی پاک دست و دلسوز هستند و نباید زحمات این کارکنان را نادیده گرفت و کم کاری یا سوء استفاده تعداد اندکی را به همه کارکنان تعمیم داد .
✳ شهردار شهر اندیمشک توصیه ای هم به پرسنل عزیز شهرداری کرد و گفت : برای توسعه و آبادانی شهرمان باید بدون‌ منت و سهم خواهی و با دلسوزی و سخت کوشی ، تمام‌ تلاش خود را بکار گیریم و از پرداختن به مسائل حاشیه ای دوری کنیم‌ در غیر این صورت در حق مردم عزیز شهرمان جفا خواهیم کرد و کم کاری و سهل انگاری همه‌ ما ضربات جبران ناپذیری به شهر وارد خواهد ساخت .
🔹آقای شریفی از همشهریان گرامی که به شهرداری مراجعه می نمایند خواست چنانچه پرسنل از انجام امورات قانونی آنان سرپیچی می کنند یا خواسته نامعقولی دارند  مستقیم به اینجانب یا شورای شهر و دیگر مراجع نظارتی در شهرستان و استان مراجعه تا در اسرع وقت پیگیر موضوع و تسریع در کار آنان صورت گیرد و در این رابطه با هیچکس تعارفی نداریم و در جهت سالم سازی سیستم اداری تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت و با متخلفین شدیدا برخورد خواهد شد 
✳ آقای شریفی در پایان از مردم شهید پرور و قدرشناس اندیمشک ، کارگران و پرسنل شهرداری ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ، نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار  محترم ،  امام جمعه معزز و نیروهای انتظامی ، امنیتی و قضایی که در طول این ۳۴ ماه فعالیت ، شهرداری را جهت رسیدن به اهداف مورد نظر یاری داده اند نهایت تشکر و قدردانی را بعمل آوردند .
اخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب