خانه / شناسه خبر: 864 / تاریخ انتشار : 1399/01/23
🔰مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان در ستاد مدیریت و مقابله با کرونا مطرح کرد:
در راستای حفظ سلامتی مردم برگزاری هرگونه مراسم های تجمع پرخطر ممنوع است/ اصناف پرخطر همچنان تعطیل هستند/ نیازمند مشارکت مردم برای مدیریت و مقابله با کرونا هستیم


 فرماندار شهرستان اندیمشک گفت: در راستای حفظ سلامت عمومی شهروندان برگزاری هرگونه اجتماع پرخطر تعطیل است.

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری،مهندس جهانگیری روز شنبه در نشست ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در فرمانداری افزود: شرکت در مراسم های عروسی و عزا یکی از علت های اصلی ابتلا به بیماری کرونا در شهرستان اندیمشک بوده است.

🔹وی بیان کرد: تماس با افرادی که دارای سابقه بیماری بوده ، شرکت در تجمع های انتخاباتی و سفر به مناطق آلوده نیز از دیگر عوامل ابتلا به کرونا در شهرستان اندیمشک اعلام شده است.

🔸فرماندار اندیمشک اظهار داشت:شهروندان نباید فکر کنند که کرونا تمام شده و خودمراقبتی عمومی باید با تلاش بیشتر و همکاری مردم ادامه یابد.

🔹جهانگیری گفت:با اعمال تمهیدات و محدودیت های جدی ترافیکی در مناطق مختلف شهرستان ، شهرستان اندیمشک از نظر ابتلا به کرونا از رتبه نخست به هشتم استان رسید که جای تقدیر از همه تلاشگران مقابله با این بیماری را دارد.

🔸وی بیان کرد:اطلاع رسانی به مردم باید جدی انجام شود و همه ملزم به رعایت پروتکل های وزارت بهداشت و درمان هستند.

🔹جهانگیری گفت: برنامه های مقابله با کرونا در سطح شهرستان اندیمشک همچنان ادامه دارد و اصناف پرخطر طبق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا موظف به تعطیلی هستند.

🔸وی بیان کرد: برنامه ریزی دقیق در شهرستان اندیمشک از زمان شروع بیماری تاکنون اجرا شد و البته این روند باید همچنان ادامه داشته باشد.

🔹وی گفت: دستورالعمل های وزارت بهداشت و درمان باید به طور دقیق اجرا گردد.

🔸مهندس جهانگیری اظهار داشت: مشارکت و همراهی شهروندان برای ادامه راه و مقابله با ویروس کرونا ضرورت دارد و از شهروندان انتظار می رود از تردد غیرضروری خودداری کنند.

🔹در این نشست که با حضور امام جمعه اندیمشک، تعدادی از اعضای شورای تامین و اعضای ستاد کرونا برگزار شد ، در خصوص تدابیر مقابله ای با ویروس کرونا بحث و تصمیم گیری شد.

🔺ویروس کرونا که کووید – ۱۹ نیز نامیده می شود، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.
 
اخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب