اخبار شهرداری / شناسه خبر: 847 / تاریخ انتشار : 1399/01/20

پیام تبریک شهردار اندیمشک به مناسبت نیمه شعبان

رضا شریفی فر شهردار اندیمشک به مناسبت نیمه شعبان پیامی منتشر کرد
نیمه شعبان سالروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک ولایت و امامت یگانه منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) را خدمت نایب برحق ایشان مقام معظم رهبری، شیعیان ایران و جهان، شهروندان عزیز اندیمشکی و تمامی منتظران حضرتش، تبريک و تهنيت عرض مي‌نماييم.
ولادتِ آخرین امید بشیریت برای گسترش عدالت و انسانیت در جهان، اتفاقی بسیار ویژه است که هرساله شهرداری اندیمشک به پاس این روز فرخنده برنامه ها و تدارکات بسیاری در سطح شهر برای این جشن عظیم برپا می نمود. اما متاسفانه نیمه شعبان امسال بحران ویروس کرونا و محدودیت های اجباری طرح فاصله گذاری اجتماعی به منظور حفظ سلامت شهروندان، به ما اجازه نداد با ایستگاههای صلواتی، جشن های مختلف و برنامه های فرهنگی در سطح شهر در کنار شهروندان عزیز باشیم.
از تمامی عزیزانی که در این مدت با تلاش های شبانه روزی خود در سنگر سلامت حافظ جان و سلامت شهروندان بودند، علی الخصوص حوزه های زیر مجموعه شهرداری بابت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم و ضدعفونی و گندزدایی شهر کمال تشکر را دارم. امید که هرچه سریعتر این ویروس از دیار ما رخت ببندد و در جشن های آتی در کنار هم باشیم.
از شهروندان عزیز تقاضا دارم همانگونه که تا امروز با همکاری خود کمک حال مسئولان بوده اید، پس از این نیز با عدم خروج غیرضروری از منزل حافظ سلامت خود و شهروندان اندیمشکی باشید

رضا شریفی فر_شهردار اندیمشک
اخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب