اخبار شهرداری / شناسه خبر: 780 / تاریخ انتشار : 1399/01/04

پیام نوروزی شهردار اندیمشک

مهندس رضا شریفی فر شهردار اندیمشک به مناسبت فرا رسیدن نوروز و بهار طبیعت پیامی منتشر نمودند که متن آن به شرح ذیل می باشد
بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار*یا مدبرالیل و النهار*
یا محول الحول و الاحوال*حول حالنا الی احسن الحال


 ✅ با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما همشهریان ارجمند و گرانقدرم ، مردان و زنان غیرتمند، جوانان کوشا و پیران فرزانه و دانشمند و بسیار عزیز

   🔸سالی که گذشت اگرچه مصائب  و دشواری های فراوانی داشت اما زوایای مختلف آن نمایش بصیرت، وحدت و ایثار  و کار جهادی مردم و مسئولان اندیمشک بود که نتایج بزرگ عمرانی، خدماتی، فرهنگی، ورزشی و ... را به شکل زیربنائی  به دنبال  داشت. و اما نقطه اوج بصیرت و وحدت اندیمشک در دو صحنه بزرگ، اول در حماسه پر شکوه و ماندگار پاسداشت مقام سرلشگر شهید و مجاهد حاج قاسم سلیمانی که تجدید میثاق دیگری با آرمان های امام راحل، رهبری عظیم الشان و انقلاب شکوهمند اسلامی شد، و دیگری در حضور توام بابصیرت در انتخابات مجلس شورای اسلامی رقم خورد که جای تقدیر و تحسین دارد.
  
  🔸اکنون در طلیعه بهار که مقارن با شهادت هفتم اختر از آسمان ولایت و امامت است،با تاسی و تاثیر از عنایت حضرتش،باب الحوائج، امام موسی کاظم (ع) سال نو را که با تدبیر مقام عظمای ولایت سال جهش تولید نامگذاری گردید آغاز می کنیم در حالیکه می دانیم کشور و جهان در این روزها گرفتار بلای فراگیر و پر خطر کرونا به شکل جدی می باشد.

  🔸توصیه غالب این روزهای همه مسئولان از جمله توصیه اینجانب آن است  که نوروز را در خانه و در کنار خانواده بمانیم و بدانیم که این اصلی ترین راه شکست و ریشه کنی ویروس منحوس و بازگشت زندگی و کار به روال عادی خود است.

  🔺 همچنین بجاست که به یاری خدای متعال همه ما مردم و مسئولان ، در پایبندی با عهد مدامی که با شهدای خود داریم، هم پیمان و هم قسم، سال جدید را به سال عبور از بزرگترین موانع برای رسیدن به رشد و توسعه هر چه بیشتر اندیمشک قهرمان ، و به سال  تولید بیشتر و رونق و جهش در تولید و اقتصاد و اشتغال پایدار تبدیل نماییم.

                                                               یکم فروردین ۱۳۹۹
                                                           رضا شریفی فر- شهردار
اخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد وب