60 ثانیه با شهرداری / شناسه خبر: 728 / تاریخ انتشار : 1398/08/17

قهرمان کشتی/افتخار می کنم کارگر شهرداری هستم

 مسعود نعمت چکانی قهرمان 130 کیلو کشتی فرنگی کشور ضمن تقدیر از حمایت های شهردار و مجموعه شهرداری اندیمشک، کارگر بودنش در شهرداری را یک افتخار بزرگ دانست.

چکانی گفت: در ورزش قهرمانی نیاز به شرکت در مسابقات و اردوهای تمرینی بسیاری وجود دارد که برای ورزشکار شاغل، درک مسئول و همراهی و حمایت او می تواند در موفقیت بسیار موثر باشد.

وی حمایت های مهندس شریفی فر شهردار اندیمشک، مجموعه شهرداری، همچنین شورای اسلامی شهر را در موفقیت خود بویژه کسب عنوان قهرمانی کشور بسیار تاثیر گذار خواند و گفت که قدردان این حمایت ها هستم.

چکانی در ادامه با اشاره به کسب عنوان قهرمانی مسابقات کشوری گفت: مسابقات به صورت فشرده با حضور کشتی گیران مطرح کشور به میزبانی ماهشهر برگزار گردید که به لطف خدا توانستم مقام قهرمانی را کسب نمایم.

او گفت: در این مسابقات 5 کشتی از جمله با آقایان یوسفی، نظری و خلج گرفتم که هر کدام دارای نام و عناوین قابل توجهی در سنگین وزن هستند.

وی همچنین گره خوردن قهرمانی خوزستان در این دوره از مسابقات به فینال سنگین وزن را از اتفاقات مهم ورزشی خود عنوان کرد و ابراز داشت: با توجه به اینکه مسابقه به شکل مستقیم از سیمای جمهوری اسلامی پخش میشد این مسابقه اهمیت و هیجان دو چندانی پیدا کرد که در نهایت لطف خدا و دعای خیر مردم اندیمشک شامل حالم شد و توانستم با شکست حریف در فینال ، مسیر قهرمانی استان را نیز هموار کنم.

مسعود نعمت چکانی کشتی گیر 130 کیلوی اندیمشکی متولد تیر ماه 1369 است و تا به حال در نوبت های مختلف به تیم ملی نیز دعوت شده، همچنین او دارای قهرمانی های متعددی در مسابقات و تورنمت های داخلی و خارج از کشور است.

او اکنون عضو تیم دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان می باشد که در مسابقات باشگاهی کشور به جمع چهار تیم برتر راه یافته است.
اخرین اخبار
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه