سه شنبه 3 مهر 1397          وب سایت رسمی شهرداری اندیمشک  
 
    شهرداری اندیمشک
Andimeshk Municipality
 
 
   
 

انديمشك الگوي توسعه

اين شهر با داشتن منابع سرشار اقتصادي و طبيعي جاذبه هاي گردشگري و توريستي ، معادن و وجود سه سد بزرگ ، دز ،كرخه و بالارود در اطراف آن مهم ترين لوازم توسعه و پيشرفت را در اختيار دارد .
 اقدامات بسيار خوبي براي توسعه اين شهر انجام شده است كه با مقايسه برخي از شاخص ها مي توان پي برد در برخي زمينه ها پيشرفتهايي صورت گرفته كه طي چند دهه گذشته نيز سابقه نداشته است . تحولاتي كه در زمينه عمران و آباداني انديمشك در حال انجام است حكايت از آن دارد كه مردم اين شهر خود را براي جهش به سوي توسعه ديارشان آماده كرده اند .
در هر گوشه ايي از شهر طرحهايي در زمينه هاي مختلف فرهنگي ، آموزشي ، ورزشي ، اقتصادي و اجتماعي در حال انجام است كه بخش عمده ايي از آنها به بهره برداري رسيده و بخش ديگري مراحل نهايي كار را سپري مي كند . اين وضعيت دور نماي روشن براي مردم ، پروسه ايي است كه نقطه پاياني بر آن نيست .
 آنچه بيشتر براي نيازها و رفع مطالبات مردم تلاش شود حق مردم صبور و پر تلاش انديمشك است و البته نبايد از كنار تلاش هاي شبانه روزي فرزندان اين ديار كه در مسندهاي مختلف براي سربلندي مردم مي كوشند به راحتي گذشت .
 كه جا دارد در اينجا از زحمات بي دريغ و شبانه روزي حاج فريدون حسنوند نماينده فهيم و دلسوز انديمشك در مجلس شوراي اسلامي ، فرماندار صديق مهندس كرمي ، اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر و ساير مسئولين محترم دستگاه اجرايي كمال تشكر و قدرداني را داشته باشيم .


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: یک شنبه 10 مرداد 1389     بازدید ها: 11803     دسته: متفرقه     

 
 

شهرداری اندیمشک
Andimeshk Municipality
 

 سایتهای مرتبط

  دفتر مقام معظم رهبری
  ریاست جمهوری اسلامی ایران
  ایران
  مجلس شورای اسلامی
  استانداری خوزستان
  وزرات کشور


  اوقات شرعی
  عضویت در سایت
 
  نشانی : اندیمشک - میدان                                            تلفن :      0510 4264 061          فاکس :                     
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه