جمعه 28 تیر 1398          وب سایت رسمی شهرداری اندیمشک  
 
    شهرداری اندیمشک
Andimeshk Municipality
     
   
چهار شنبه 15 آذر 1396
تعداد بازدید: 1083

شهردار: اولویت شهرداری تحقق رفاه شهروند و ارتقاء وضعیت فضای سبز شهری است

سایت پرمخاطب محلی به نقل از شهردار اندیمشک: اولویت شهرداری رفاه شهروندان و ارتقاء وضعیت فضای سبز از حیث کیفی و کمی است.

سایت پرمخاطب محلی به نقل از شهردار اندیمشک: اولویت شهرداری تحقق رفاه شهروند و بهبود در این حوزه، همچنین ارتقاء وضعیت فضای سبز  از حیث کیفی و کمی است.

اندیمشک نیوز: داود بحیرائی: تلاش کرده ایم تا در بخش زیباسازی و فضای سبز اندک رضایتمندی برای همشهریان فراهم کنیم، هر چند به این مقدار بسنده نخواهیم کرد و با برنامه ریزی هایی که در این خصوص انجام شده تلاش خود را برای افزایش چشم اندازهای زیبای اندیمشک بکار خواهیم بست.

وی افزود: فضای سبز شهری و پارک ها به نوعی اعضای جدایی ناپذیر بخش عمومی شهر قلمداد می شوند، به طوریکه خاطره های جمعی افراد در چنین فضاهایی رقم می خورد و همین که حصارها و نرده ها از پارک ها و فضاهای ما برداشته شده اتصال خود را به شهر قوام بخشیده و می طلبد تا با طراحی و افزایش عرصه های سبز به ایجاد نشاط و لطافت روحی و اجتماعی شهروندان بیش از پیش پرداخته شود.

وی ادامه داد: به همین منظور طی ماه ها و روزهای اخیر شهرداری اندیمشک در حرکتی همه جانبه اقدام به راه اندازی آب نماهای سطح شهر، احیا و بهسازی چندین هکتار از فضای سبز و پارک ها کرده و با لوله گذاری و بعضاً قطره ای کردن نوع آبیاری آنها سعی در سامان بخشی آن نموده است.

همچنین در راستای ممانعت از هرگونه امراض تنفسی احتمالی اقدام به هرس درختان سطح شهر بخصوص درختان کنوکاپتوس نموده ایم اگرچه برنامه ریزی طراحان فضای سبز شهری شهرداری بر این است که طی روزها و ماه های آتی نسبت به کاشت درختان مثمر و گل و گیاهان بومی که از اقلیم منطقه تبعیت دارند استفاده شود.

داود بحیرائی گفت: ارائه خدمات بهینه شهری از اهمّ اهداف شهرداری اندیمشک به همشهریان است و شهرداری تمام سعی خود را بر آن معطوف خواهد داشت.

وی در پایان افزود : قول داده ام و  سعی می شود  که حقوق پرسنل به موقع و بدون تاخیر پرداخت شود.

شهردار اندیمشک در این راستا از نگاه حمایتی و دلسوزانه نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی تقدیر به عمل آورد و تلاش دکتر حسنوند را در پیگیری مشکلات شهر و شهرستان در بخش های مختلف از جمله حوزه شهرداری تا رفع گره، ستودنی دانست.

 طراحی و پیاده سازی: راد رایانه