جمعه 08 خرداد 1394
کد خبر: 420
تعداد بازدید: 3666

شهردار اندیمشک: خودم را متعهد به خدمت مستمر به مردم می دانم

شهردار اندیمشک گفت: خودم را متعهد به خدمت مستمر به مردم می دانم و هدفم جلب رضایت مردم از مجموعه شهرداری است.

محمدرضا پاپی افزود: این موضوع را از اواسط سال گذشته و از بدو قبول مسئولیت سرلوحه قرارداده و از معاونین، مدیران واحدها و سایر همکارانم در مجموعه شهرداری نیز خواسته ام تا همت روز افزونی در خدمت به شهروندان داشته باشند.

وی تصریح کرد: به حمداله توانسته ایم در این مدت با مساعدت و ابتکار شورای چهارم و دیگر مسئولان شهر و استان، خدماتی را به مردم ارائه کنیم که البته قضاوت واقعی و اصلی با خود آنان است.

مهندس پاپی بیشترین سهم را در این خدمت رسانی ها مربوط به فضای سبز، تنظیف و زیبا سازی دانست که به اعتقاد شهردار اندیمشک مهمترین دغدغه مردم به حساب می آید.

وی اضافه کرد: در زمینه پروژه های عمرانی تعریف شده ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تخصیص اعتبار داشتیم که با همکاری شورای شهر و حمایت استاندار محترم بخش عمده ای از پروژه ها را به صورت امانی تعریف کرده ایم که در حال انجام است.

شهردار اندیمشک در بخش دیگری به تشریح روند آسفالت خیابان های اندیمشک گفت: از خیابان اسحق روشنی ۳۰۰ میلیون تومان برای روکش آسفالت اعتبار گذاشتیم و تاکنون مجموعاً ۸۰ هزار مترمربع آسفالت را در سطح شهر تقدیم به مردم خوبمان کرده ایم که این افتخار و توانمندی بزرگی در شهرداری و شورای چهارم است که انشاا… مورد قبول مردم واقع شود.

وی افزود: امور عمرانی مربوط به خیابان سی متری کوی ولایت شامل زیرسازی، جدول بندی، فونداسیون های پایه های برق، پی و … به طول ۲ کیلومتر و عرض ۳۰ متر در حال انجام است و تاکنون به طول ۱۸ هزارمتر جدول بندی در نقاط مختلف شهر داشته ایم که انقلابی در پروژه های عمرانی شهر است.

محمدرضا پاپی با اشاره به بخش ترابری شهرداری نیز اظهار داشت: گورستان وسایط نقلیه ترابری شهرداری اندیمشک با وجود بیش از ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات فرسوده سبک و سنگین در آن، حتی در استان هم مثال زدنی بود اما با درایت و حمایت مسئولان شهری و استانی توانستیم حدود ۸۰ درصد از این ماشین آلات را بازسازی و این گورستان را به پشتوانه ای برای شهرداری تبدیل کنیم.

وی افزود: در این بخش چندین کامیون پرسی نیز خریداری کرده ایم که امروز در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

شهردار اندیمشک گفت: کارخانه آسفالت را نیز با هزینه ای بالغ بر ۴۰۰میلیون تومان بازسازی کرده ایم و تمام آسفالت هایی که از زمان مسئولیت بنده در خیابانهای شهر استفاده شده از همین کارخانه بوده و حتی یک متر هم از بیرون خریداری نکرده ایم.

شهردار اندیمشک در توضیح پروژه کانال ولایت نیز که اخیرا کلنگ زنی شده نیز اظهار داشت: این کانال با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان ساخته خواهد شد که مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان آن از اعتبارات سال گذشته و مابقی آن از درآمدهای جاری و حمایت های مسئولان استانی و شهرستانی است.

* برگرفته از سایت اریتریناخرین اخبار
اخبار کشوری
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه